IBOOST LOGO

שיווק דיגיטלי

ברוכים הבאים ל- IBOOST שיווק דיגיטלי

 

כסוכנות דיגיטל מתקדמת, אנו ממנפים אסטרטגיות חזקות בין הערוצים המובילים לשיווק כדי למשוך תשומת לב ולהגדיל את ההמרות והמכירות.

 

בינה מלאכותית וניתוח נתונים לתובנות צרכניות שמשיגות תוצאות 

 

בעזרת הגישה מונעת הנתונים שלנו. אנו ממנפים AI וניתוח חזוי כדי להבין באמת את הלקוחות שלך ברמה האישית. על ידי ניצול למידת מכונה ואוטומציה חכמה, מסעות הפרסום שלנו מבוססים על תובנה על טבעית ובעזרת כך אנחנו יודעים בדיוק מה כל אדם רוצה לראות.

 

השימוש בתובנות המפורטות הללו עוזר לנו להתמקד במגזרי לקוחות ספציפיים. על ידי תוכן מותאם בזמן אמת ולבצע אופטימיזציה של כל מסע הלקוח להחזר ROI(החזר על השקעה) גבוה יותר. כמו כן השימוש בבינה מלאכותית מייצרים לנו את האפשרות למדוד ולוודא שהמותג שלך תמיד מעביר את המסר הנכון מול הלקוח הנכון בזמן הנכון. בדיוק בשביל זה כתבתנו מאמר מפורט על שיווק דיגיטלי בעידן הבינה המלאכותית. 

 

שיווק דיגיטלי מבוסס נתונים

 

מעבר לאוטומציות מסחר שיחה באמצעות אפליקציות הודעות

 

הצרכנים של היום מבלים הרבה מזמנם באפליקציות העברת הודעות כמו WhatsApp ו-WeChat. זו הסיבה שאנו מציעים יכולות מסחר שיחה כדי למקסם ערוץ מכירה זה עם לקוחות שכבר יצרנו איתם קשר והשיחות איתם כבר זורמות. 

 

עם צ'אטבוטים ידידותיים למשתמש או סוכני צ'אט חי רספונסיביים, אנו מאפשרים מעורבות ישירות עם הלקוח מבלי צורך לבזב זמן יקר. השירותים האלו עובדים 24/7 וזה יתרון משמעותי מאוד. מכיוון שאף לקוח לא מתפספס. השירות הזה מאפשר ללקוחות לקבל מענה על שאלות, לקבל תמיכה ואפילו לבצע רכישות מבלי לעזוב את אפליקציית ההודעות המועדפת עליהם.

 

שימוש בסרטוני וידאו מעלה את המודעות למותג ומביא לחשיפה מוגברת 

 

אחד הערוצים שתפס תאוצה חסרת תקדים הוא תחום הסרטונים. לפי הנתונים של סיסקו 82% מהתנועה המקוונת תהיה וידאו עד שנת 2025. צוות ההפקת ועריכת סרטונים המוכשר שלנו. מכיל את טובי הצלמים העורכים המפיקים והבמאים. ומבטיח תוצאה מקצועית. ובכך מוודאשהמותג שלך ממנף את הערוץ השיווקי הענק הזה כדי לספר סיפורים מרתקים שממירים. 

 

אנו מפיקים סרטונים יצירתיים המותאמים לפלטפורמות כמו YouTube, Instagram, Snapchat, TikTok ועוד. אסטרטגיות ההפצה שלנו מציגות את התוכן שלך בפני קהלים מתאימים. וזה נעשה על ידי שימוש בתגים וכלים מתקדמים אחרים. לערוץ הטיקטוק של IBOOST לחץ עליי.

 

הטכנולוגיות החדשות והסוחפות של מטא-וורס שיווק דיגיטלי עם קריצה לעתיד

 

Metaverse מאפשרת דרכים חדשות ליצור אינטראקציה עם לקוחות בסביבות וירטואליות. ככל שהמרחב המתפתח הזה מתפתח, אנחנו מתאימים את עצמנו ואת הלקוחות שלנו לעולם המתפתח הזה.

 

ממשחקים ממותגים לאירועים וירטואליים והשקות מוצרים. שירותי השיווק שלנו במטא-וורס עוזרים לך לבדוק כלים פוטנציאליים ולבנות את הנוכחות שלך. במיוחד שכיום אנו יודעים שכוחו של -metaverse רק יתגבר. אימוץ מוקדם של טכנולגיות אלו יתן לך יתרון מובהק על פני המתחרים שלך.

 

מינוף רשתות חברתיות כדי לבצע פעולות מכירה אוטומטיות

 

אנו משלבים בצורה חלקה רשתות חברתיות עם מסחר אלקטרוני. כדי להפוך פלטפורמות כמו אינסטגרם ו-TikTok לנגישות וקלות עבור הלקוחות שלכם. פתרונות המסחר החברתי שלנו מוסיפים פונקציונליות וכפתור קניה לתוכן ולפרופילים החברתיים של המותג שלך. שפר את חווית הקנייה ללקוחות שכבר מכירים אותך. 

 

בנוסף כבונוס הכנו לכם את המדריך המלא לשיוק דיגיטלי

 

הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחום הפרסום והקידום, אנשי צוות מקצועיים שמשתמשים באבחון מדויק של הצרכים האישיים של העסק שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לבנות את האתר האינטרנט שלך, לבנות או לשדרג את הנוכחי, לבנות ולנהל את דפי המדיה החברתית שלך, לבנות ולנהל קמפיינים פרסומיים יעילים עם תוצאות בשטח. יש את כולם ויש את IBOOST

נשמח לשמוע ממך

השאר פרטים וניהיה בקשר